Darbo tarybos rinkimai, darbuotojų atstovai ir darbo ginčai naujajame Darbo kodekse

Seminarą veda:
lector img
Mantas Mikalopas yra advokatų profesinės bendrijos „iLAW“ advokatas. Pagrindinės advokato praktikos sritys: darbo, įmonių, sutarčių bei reklamos teisė, civilinės atsakomybės taikymas ir atstovavimas teisminiuose ginčuose. Mantas Mikalopas taip pat teikia teisines konsultacijas įvairiose visuomenės informavimo priemonėse, veda įmonių vidinius ir atviruosius mokymus. 2013-2015 m. dėstė darbo teisės paskaitas ir vedė seminarus Kazimiero Simonavičiaus universitete, nuo 2017 m. rugsėjo dėsto verslo teisę ISM vadybos ir ekonomikos universitete.Tarptautinio teisės žinyno „Chambers Europe“ paskelbtame 2016 m. geriausių advokatų kontorų ir teisininkų reitinge advokatų kontora „iLAW“ buvo įvertinta kaip viena iš lyderiaujančių teisės firmų darbo teisės srityje, o advokatas Mantas Mikalopas išskirtas kaip darbo teisės ekspertas. Šis advokatas žinyne „Chambers Europe“ įvardijamas kaip kylanti žvaigždė Lietuvos darbo teisės rinkoje, jis yra pelnęs klientų pripažinimą dėl to, kad „ieško sprendimų, o ne tik išvardija galimybes“.
Programa:

Seminaro metu bus išsamiai aptarti Darbo tarybos, kaip darbuotojų atstovavimo organo, veikimo principai, teisės ir pareigos. Sužinosite, kokiu būdu darbdavys turėtų bendrauti su darbo tarybos atstovais, kaip toks bendravimas / derybos turėtų būti įforminamos ir kokie dokumentai parengti. Taip pat lektorius pateiks įžvalgų ir patarimų, kaip praktiškai turėtų būti įgyvendinama privaloma informavimo ir konsultavimo pareiga bei kaip šis procesas turėtų būti įformintas.

Seminaro programa:

• Darbo tarybos rinkimai: tvarka ir aktualūs praktiniai klausimai;
• Darbo tarybos teisės dalyvaujant darbo organizavime;
• Praktinis informavimo ir konsultavimo įgyvendinimas;
• Darbo tarybos vaidmuo inicijuojant darbo ginčus;
• Darbo tarybos ir profesinės sąjungos kompetencijų atribojimas;
• Darbo ginčai dėl teisės: naujienos ir aktualijos.

Seminaro dienotvarkė:

9:30 Dalyvių registracija
10:00 Seminaro pradžia
11:30 - 11:45 Kavos ir arbatos pertraukėlė
13:15 Seminaro pabaiga

Papildoma informacija:

Į kainą įskaičiuota: mokymosi medžiaga, kava ir arbata, el. dalyvio pažymėjimas.

MB „KATSU“ yra įrašyta į Valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą Valstybės tarnybos departamento direktoriaus 2014 m. rugsėjo 2 d. įsakymu Nr. 27V-157 „Dėl Valstybės tarnybos departamento direktoriaus 2013 m. sausio 2 d. įsakymo Nr. 27V-2 „Dėl Valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašo tvirtinimo“ pakeitimo“.

Seminaro trukmė:

4 akad. val.

Seminaro kaina:

95 Eur + PVM

Eur + PVM (su pietumis)

Seminaras vyks:
  • 2018-11-14 Viešbutis „Best Western Vilnius“, Vilnius (Rodyti žemėlapyje) (Į kalendorių 2018-11-14 10:002018-11-14 13:15Europe/VilniusKatsu seminaras: Darbo tarybos rinkimai, darbuotojų atstovai ir darbo ginčai naujajame Darbo kodekseMB „Katsu“ laukia Jūsų seminare: Darbo tarybos rinkimai, darbuotojų atstovai ir darbo ginčai naujajame Darbo kodekse Seminaro data: 2018-11-14 Seminaro vieta: Viešbutis „Best Western Vilnius“, Vilnius Iki susitikimo! MB „Katsu“ Tel. (85) 205 1555 info@katsu.ltViešbutis „Best Western Vilnius“, VilniusMB „Katsu“info@katsu.lt)

Registracija

* Privalomi laukai
Taip (kaina su pietumis EUR + PVM) Ne (kaina be pietų 95 EUR + PVM)
Jeigu esate fizinis asmuo, įveskite savo asmens kodą arba gimimo datą.
Kitų dalyvių vardai, pavardės ir el. pašto adresai (jei dalyvauja daugiau negu vienas dalyvis)
Sutinku gauti informaciją apie MB „Katsu“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie MB „Katsu“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.